Penzion ASILADovolujeme si Vás pozvat k návštěvě penzionu ASILA, který se nachází v historickém a lázeňském centru Karlových Varů, založených v roce 1350, ve vzdálenosti cca 120 km od Prahy.

Pro hosty penzionu jsou k dispozici pokoje ve čtyřpodlažní budově s výtahem. Ve 2. a 3. patře se nachází dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokoj, ve 4. patře pak jeden třílůžkový a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchové kouty a WC).Cena za jednodenní pobyt v penzionu činí:

  • v jednolůžkovém pokoji – od 20,- Eur;
  • ve dvoulůžkovém pokoji – od 40,- Eur;
  • ve třílůžkovém pokoji – od 60,- Eur.


Na základě předběžné dohody je možno zajistit transfer hostů z/na letiště v Karlových Varech a v Praze.Adresa Zámecký vrch 391/3, 360 01 Karlovy Vary.
Telefon +420 353 231 678, +420 353 220 701
E-mail asila391@seznam.cz

V penzionu si můžete za rozumné ceny (od 10,- Eur do 370,- Eur) objednat skupinové a individuální autobusové zájezdy po Česku a dalších evropských zemích, a to jednodenní, dvoudenní a třídenní a dále jednodenní nákupní výlety do německých měst v hodnotě od 17,- Eur do 40,- Eur. Je zajištěn pronájem osobních aut s neomezeným použitím na dobu od jednoho do čtrnácti dnů (včetně pojištění pro celou Evropu) s dálniční známkou ČR, známkou pro vjezd do centra města v Německu v hodnotě od 45,- Eur do 155,- Eur.

Pěší zóna

Pěší zóna mezinárodního lázeňského města podél malebných břehů říčky Tepla s četnými jezy a tůněmi je od penzionu vzdálena pouhých 30 metrů. Naproti penzionu v 10-metrové vzdálenosti se nachází jeden z 12 termálních pramenů léčivé minerální vody (pramen č.4), Zámecké lázně s nejmodernějším vybavením pro podvodní masáže a léčebné procedury, restaurace Chebský dvůr s typickým dobovým interiérem, kde Vám nabídnou kvalitní chutná jídla a nápoje za docela slušné ceny. Na pěší zóně se nachází dalších 11 termálních pramenů, různé obchody a obchůdky i restaurace a kavárny. Existuje rovněž možnost projet se pěší zónou v kočáře.

Přímo u penzionu začínají stezky pro pěší ozdravné trasy k samostatným ranním vycházkám do kouzelného lázeňského parku v areálu Karlovarského lesoparku.

Doprava od penzionu ASILA

Doprava (od penzionu ASILA):

8 km od penzionu se nachází mezinárodní letiště Karlovy Vary, odkud denně létají pravidelné línky do různých destinací, včetně Moskvy, Petrohradu a Jekatěrinburgu.
1,5 km od penzionu se nachází autobusové nádraží, odkud jezdí pravidelné línky do Prahy.
1,5 km od penzionu je železniční stanice Dolní Nádraží.
2 km od penzionu je železniční stanice Horní Nádraží.
Městské taxi lze objednat telefonicky na čísle 14 014.
Ve městě jezdí linkové autobusy (18 pravidelných linek + 5 zvláštních linek + 2 noční linky). Hlavní zastávkou pro všechny linky je zastávka Tržnice v centru města.
V lázeňské části města fungují dvě lanové dráhy: Lanovka Imperiál, která Vás vyveze na pahorek k hotelu Imperiál a Lanovka Diana, kterou se dostanete na rozhlednu Diana a ke stejnojmenné výletní restauraci.

"Zámecké Lázně" - krásné lázeňské centrum Karlových Varů, nabízí svým zákazníkům širokou škálu terapeutických a relaxační programy, jedinečný bazén s termální minerální vodou a cirkulující podvodní masáž.

Тел.: +420 353 231 678
Tel.: +420 353 220 701

Penzion ASILA na mape